menu

ŠPANĚLSKO - COSTA TROPICAL 55+

Novinka - Andalusie - COSTA TROPICAL !! Navštivte s námi destinaci, která patří mezi nejkrásnější místa na světě. Jižní Španělsko a především Andalusie a Costa Tropical Vám učaruje svou pohostinností, kulturou a historií.

Během našeho zájezdu pro občany 55+ budete moci navštívit města jako Granada a Malaga nebo pohoří Las Alpujarras a podívat se, jak se vyrábí typická španělská sušená šunka Jamón Serrano nebo shlédnout typické taneční vystoupení flamenca.

Tyto zájezdy jsou finančně dotovány španělskou vládou spolu s autonomními oblastmi Španělska v programu "EUROPE SENIOR TOURISM". Abyste mohli využít dotaci na zájezdy senior 55+, stačí být starší 55 let a mít trvalý pobyt v některé ze zemí EU. Navíc s sebou může vzít každý senior jednu osobu mladší 55 let jako doprovod za stejných podmínek!

Dovolená v rámci našeho programu na Costa Tropical neznamená jen polehávání na pláži. Díky fakultativním výletům získáte možnost poznat Andalusii ze všech koutů, okusit její atmosféru a poznat její obyvatele. Za cenu, o jaké se Vám ani nesnilo, budete mít příležitost prožít 8 dní v krásném prostředí plném vynikajících služeb, přívětivých lidí a kulturních zajímavostí. Prostě dovolená, jak má být.

Pojeďte s námi do Andalusie na Costa Tropical v rámci programu pro seniory 55+ a poznejte temperament jižního Španělska v rytmech flamenca!

Zájezdy destinace ŠPANĚLSKO - COSTA TROPICAL 55+