menu

HOSPES PALACIO DE LOS PATOS *****

od 2 790,- Kč
Granada
~ Vlastní
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Krásný luxusní hotel Hospes Palacio De Los Patos je situován v paláci z 19. století. Nachází se v jedné z hlavních ulic města, poblíž všech hlavních turistických atrakcí, jako je katedrála, královská kaple, židovská čtvrť (La Judería) a radnice. Je také jen 10 minut od Albaicínu a Sacromonte a velmi blízko k paláci Alhambra, hlavnímu symbolu Granady. Komplex se vyznačuje krásnou zahradou, městskou oázou, kde můžete slyšet proud vody z fontán a listy rostlin obklopujících celý hotel.

Stravování

Místní kuchyně v Granadě je stejně jako její kultura: směs lidí a tradic. Z hor dostanete slavnou Trevélezskou Pyrenejskou šunku; z oblasti Alpujarras, musíte vyzkoušet delikátní kuře a rajčata; z La Vega je slavná ajoblanco (krémová česneková polévka) nutností a pokud navštívíte pobřeží, musíte vyzkoušet slavné espetony (špejle) a sardinky. Pokud jde o dezerty, nejchutnější variantou jsou mandlové sladkosti maurské tradice. Široká škála možností, které si můžete také užít, aniž byste opustili Hotel Hospes Palacio de los Patos, díky hotelové restauraci s vynikající nabídkou. Restaurace Los Patos se nachází v přízemí nové budovy hotelu Hospes Palacio de los Patos. Jeho poloha v centru města je jedinečná a gastronomický výběr, který nabízí, je založen na přírodních, autentických a zdravých produktech, kombinujících nové kulinářské techniky s nejčerstvějšími sezónními ingrediencemi. Exkluzivní Terassa v hotelové zahradě, kde můžete ochutnat osvěžující koktejly, vinné lístky, tapas a jídla z naší restaurace Los Patos.

Sport a zábava

Bodyna Spa - Natural Care je prostor určený k dosažení maximálního stavu pohody a revitalizaci těla a mysli. Kromě léčebných místností má útulný a exkluzivní prostor ke koupání, který zahrnuje tureckou lázeň, suchou saunu, relaxační vířivku, šatny a toalety. V Bodyna Spa používají pouze produkty značky Cinq Mondes, kosmetiku, která byla pečlivě vybrána, aby zajistila maximální kvalitu svých složek a výsledky ošetření.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena